pátek, října 13, 2006

Cívka ve Finské

Čas: 14. září 2006, nestandardně přes den
Místo: Finská, malá ulice pod Ruskou
Zúčastnění: Honza, Dušan, Jakub, Katka a já
Beforeparty: SouthPark a Gilmorky
Afterparty: pirohy
Jídlo: ovocný knedlíky, čokoládový kuličky a pirohy (proudly prepared by Ka)

Sešli jsme se neobvykle již před polednem. Osazenstvo jsem (bohužel) zastih u celovečerního southparkového muzikálu, do kterého je Katka zamilovaná, takže na začátku nebylo o programu pochyb. Následovali však mnohem milejší Gilmorky. Neříkám, že ty byly plénem přijmuty lépe, zvláště když jsme ve dvě pokračovali aktualním dílem, ale mně se líbily, což je ostatně nejdůležitější.Společné foto (zleva): Jakub, Zdeněk, Dušan, Honzova noha a Katka

Poobědvali jsme ovocné knedlíky, které se (až na nedorozumění s krupicovým cukrem >:-)) Katce zvláště povedly. Pohostinnost tím však zdaleka nekončila. Pokračovali jsme čokoládovými jednohupkami (už je to tu zase, já to do tý češtiny dostanu) a večer nás ještě čekaly pirohy.


Hra, opět obohacena o několik home-rules novinek, "tentokráte" moc neubíhala - dostali jsme se jen do středověku. Je pravda, že jsme dost času věnovali i netu, zápisu předmětů a prohlížení starých třídních fotek.


To, že historii nepíšou vždy jen vítězové, potvrdila výhrou Katka, na kterou opět nikdo nevztáh figurky. Přibližné rozložení světových sil nabízí dokumentace.


3 komentáře:

dudek řekl(a)...

Jj, Katce se tentokrát podařilo naprosto všechno - od organisace po hru samotnou.

Jenom je mi divný, že si o tyhle reporty Katka s Jakubem tak dlouho řikaj, až na ně nakonec vůbec nezareagujou. :o

saladdin řekl(a)...

ja si pomalu zvykam :'-) (wrigley, platkovou)

dudek řekl(a)...

:P
(Btw, to mam ty džíny opravdu tak vybledlý?)